Opinie


Dodaj swoją opinię
[1]

Małgorzata
Wed 01-07-2015 20:48:58

Moja decyzja o podjęciu terapii u pana Łukasza okazała jak najbardziej słuszna i właściwa. Cieszę się, że dzięki sesjom udało mi się inaczej spojrzeć na wiele ważnych dla mnie spraw, a także zrozumieć przyczyny mojego złego samopoczucia. Zyskałam więcej siły i odwagi do tego, żeby samodzielnie pokierować moim życiem. Uważam, że czasami dobrze jest pozwolić na to, aby ktoś pomógł nam zobaczyć siebie z innej perspektywy, chociaż konfrontacja z prawdą nie zawsze jest łatwa. Ufam, że rozwiązania wypracowane na sesjach będą owocować. Serdecznie dziękuję!


Kurczaczek
Fri 24-02-2012 19:43:03

Powiem tak,że cieszę się,że mogłam trafić na Pana Łukasza jest w pełni profesjonalistą i wierzę,że dzięki Jego pomocy uda mi sie wyjść na prosto z moim zawiłym życiem.


Maleństwo
Wed 28-09-2011 09:18:08

Obecnie korzystam z terapii u Pana Łukasza i muszę przyznać,że jest fair wobec mojej osoby.Jest skrupulatny,a ponadto odbieram go jako spokojną i cierpliwą osobę i nie ukrywam,że jest profesjonalny w swoim fachu. Wierze,że dzięki pomocy Pana Łukasza uda mi się poukładać moje życie,chociaż zdaję sobie sprawę,że nie będzie łatwo,ale wiem,że warto się poświęcić,abym mogła normalnie funkcjonować. Pozdrawiam


Maleństwo
Wed 20-10-2010 09:18:10

Powiem tak bardzo długo się wahałam,aby podjąć się tzw;wyzwania co do Psychoterapii wielokrotnie mi mówiono,że jest mi to potrzebne,a ja to ignorowałam-uważając,że nie chce przerabiać na nowo swojej przeszłości,która była dla mnie bardzo trudna,ale teraz,gdy jednak się zdecydowałam widzę tego już efekty. Chociaż nie jest łatwo wiem,że przez psychoterapię będę mogła poprawić jakoś swego życia. Cieszę się również,że Pan Łukasz mi pokazuje i naprowadza mnie,w dobrym kierunku. Jest bardzo kompetentny,fair,a zarazem wrażliwy tak Go odbieram.Dziękuję Mu za to,że w niektórych momentach stara się mnie przystopować.


[1]