Beata Kapusta - Barabasz

tel. 608616152

Psychoterapeuta,  psycholog z I stopniem specjalizacji, doświadczony wykładowca.  Szczęsliwa żona i mama nastoletniej córki.

Absolwentka  KUL-u ( obecnie Uniwersytetu Jana Pawła II w Lublinie) . Pracę zawodową  związała przede wszystkim z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr  1  w Bielsku – Białej oraz szkołami i instytucjami edukacyjnymi. Entuzjasta warsztatów pt „Szkoła dla rodziców”. Uczestniczy w licznych szkoleniach, które wzbogacają jej 17-letni warsztat pracy. W grudniu 2010 roku ukończy  4-letnie studium psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.  Pracuje pod superwizją prowadzoną przez Milenę Karlińską –Nehrebecką. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej.

Prowadzi psychoterapię indywidualną, małżeńską i grupową , poradnictwo wychowawcze i diagnozę psychologiczną. Oferuje szkolenia teoretyczne i warsztaty praktyczne z różnych obszarów  psychologii i psychoterapii. W swojej pracy terapeutycznej integruje podejście poznawczo-behawioralne, analityczne,  ericksonowskie, hellingerowskie i  systemowe.